O Firmie

O Firmie

Dowiedz się więcej o Cass Construction And Steel Structures

O Nas


CASS Construction and Steel Structures jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się i oferuje swoje usługi głównie w generalnym wykonawstwie i konstrukcjach stalowych.


Firma została założona w 2014 roku, zaczynając od małej hali konstrukcji stalowych stopniowo rosnąc do uzyskania pozycji renomowanej firmy. Wysoka jakość naszych usług to, coś z czego jesteśmy dumni. Po okresie wprowadzającym firmę na rynek oraz kilkoma udanymi projektami zagranicą, z założeniem świadczenia wysokiej jakości usług w Polsce oraz poza jej granicami powstał CASS. Nasza firma w sposób elastyczny oferuje swoim klientom niezawodna asystę.


Obecnie zatrudniamy doświadczonych monterów, spawaczy, ślusarzy, monterów rur, malarzy oraz brygadzistów, których umiejętności i etyka pracy są podstawowym filarem naszej działalności.


Znając branżę budowniczą wiemy jak ważna jest wszechobecna komunikacja, dlatego od początku rekrutacji aż do przyjazdu na miejsce pracy nasi pracownicy są pod opieką koordynatora. Pracując w 100% legalnie i zgodnie z obowiązującym prawem nasi klienci nie muszą martwić się inspekcjami oraz kontrolami wykonywanych prac. W CASS Construction panują jasne zasady zatrudnienia: składki oraz podatki za Twoją pracę odprowadzane są w Polsce!


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy!

CASS Construction

NAPISZ DO NAS!

Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, a wysłanie formularza jest równoznaczne z Pani/Pana zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez CASS Construction And Steel Structures Sp. z o. o. w celu ułatwienia z Panią/Panem kontaktu, w związku z wysłaniem wiadomości. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CASS Construction And Steel Structures Sp. z o. o. z siedzibą mieszczącą się pod adresem 28 – 200 Staszów, Grzybów 78. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi wiadomości. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych kliknij tutaj

Kontakt