O Nas

Budując konstrukcje stalowe budujemy przyszłość

 

Krótko o nas – CASS Construction and Steel Structures jest prężnie rozwijającą się polską firmą, która specjalizuje się przede wszystkim w generalnym wykonawstwie oraz produkcji konstrukcji stalowych.

Niezależnie od projektu, przy jego realizacji zawsze dbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły, jednocześnie w pełni dotrzymując wszystkich wskazanych terminów. Dlatego też naszą firmę cechują takie wartości jak na przykład profesjonalne podejście czy niesłabnące zaangażowanie.

wykonanych projektów

krajów

lat na rynku

NASZA HISTORIA

Firma została założona w 2013 roku i stopniowo rosła do uzyskania pozycji renomowanej marki. Po okresie, wprowadzającym firmę na rynek, oraz kilku udanych projektach zagranicznych, firma stała się profesjonalnym i rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie spawania i montażu różnego rodzaju konstrukcji stalowych.


Obecnie zatrudniamy doświadczonych monterów, spawaczy, ślusarzy, operatorów maszyn i urządzeń, brygadzistów, inspektorów BHP oraz kontrolerów jakości, których umiejętności i etyka pracy są podstawowym filarem naszej działalności.

NOWA LOKALIZACJA

Pod koniec 2022 roku przenieśliśmy siedzibę firmy ze Staszowa na teren Staszowskiej Strefy Gospodarczej w Grzybowie. Dzięki nowopowstałej hali mogliśmy rozpocząć niezależną produkcję konstrukcji stalowych. Zamówienia realizowane przez nas w Grzybowie są produkowane zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów.


Nowa lokalizacja pozwala nam jeszcze dynamiczniej się rozwijać, poszerzając zakres oferowanych przez nas usług. Już teraz ich wysoka jakość to, coś, z czego jesteśmy dumni. W dalszej perspektywie chcemy stopniowo zwiększać swoje zdolności produkcyjne, nie zapominając po pierwsze o profesjonalnym wykonaniu po drugie o indywidualnym podejściu do każdego realizowanego projektu. Naszym celem jest dostarczanie na rynek zaprojektowanych i stworzonych przez nas od podstaw konstrukcji stalowych.

Produkcja

Poznaj naszą halę i zobacz, co produkujemy na niej na co dzień.

Montaż

Sprawdź co robimy w ramach usługi montażu konstrukcji stalowych.

Współpraca

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

Zbudujmy coś razem

Twoje zamówienie – nasze wykonanie. Skontaktuj się z nami żeby poznać warunki współpracy.